Baltu filoloģija ir recenzējams izdevums ar starptautisku redakcijas kolēģiju / Baltu filoloģija is a fully refereed journal with an international panel of referees.
Redaktors / Editor: Pēteris Vanags (Latvijas Universitāte, Stockholms universitet)
Redaktora vietnieki / Associate Editors: Lidija Leikuma, Edmundas Trumpa (Latvijas Universitāte)
Sējuma valodas konsultanti: Anna Frīdenberga (latviešu valoda), Trevor G. Fennell (angļu valoda), Frederik H. Bissinger (vācu valoda), Edmundas Trumpa (lietuviešu valoda) / Language consultants for this volume: Anna Frīdenberga (Latvian), Trevor G. Fennell (English), Frederik H. Bissinger (German), Edmundas Trumpa (Lithuanian)

Baltu filoloģija XXVIII (1) 2019