Jaunākie izdevumi

• V. Segliņš. Rituālā drāma un teatralizēti uzvedumi Senajā Ēģiptē (Cena 22,40 eur)
  • Korejiešu valodas gramatika. 1
  • Latvijas Universitātes Žurnāls Vēsture. 7/8
  • A. Stranga. Kārļa Ulmaņa autoritārā režīma saimnieciskā politika 1934–1940. 2. papildinātais izdevums (Cena 15,68 eur)
  • Nikolajs Plāte. Kompendijs dogmatikā. Sērija "Studia Theologica. III" (Cena 12,32 eur)
  • Profesors Dr. habil. phys. Ivars Lācis. Dzīve un darbs. Sērija “Latvijas Universitātes rektori” (Cena 13,44 eur)
  • Cilvēka anatomija. Galva. Kakls. G. Knipšes un Dž. Krūmiņas redakcijā (Cena 14,56 eur)

Sagatavošanā

• Roberts Akmentiņš. Rakstnieka Augusta Saulieša pasaules uzskata pamatproblēmu aktualitāte. Sērija "Studia Theologica", IV
  • Korejiešu valoda. 3

Kur nopirkt

LU Akadēmiskā apgāda izdevumus par izdevniecības cenām visizdevīgāk iegādāties pie apgāda tirdzniecības speciālistes Intas Sakalovskas Rīgā, Aspazijas bulvārī 5–132, iepriekš piezvanot (mob.: 29333919), kā arī grāmatas var nopirkt Latvijas lielākajās grāmatnīcās.